Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest dziedziną lekarską zajmującą się poprawianiem wyglądu, zapobieganiem i leczeniem oznak starzenia, zwalczaniem niedoskonałości celem poprawy jakości życia. W zakresie działań lekarskich są również problemy skórne wywołujące dyskomfort płynący z własnego wyglądu m.in. blizny, rozstępy, czy nadpotliwość. Zabiegi medycyny estetycznej nie wyłączają pacjenta z życia codziennego. Botoks stosowany do korekcji zmarszczek mimicznych, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego, mezoterapia igłowa i inne mają charakter małoinwazyjny, dając w krótkim czasie spektakularne wyniki.

W naszym gabinecie w Zielonej Górze (woj. lubuskie) łącząc wiedzę dermatologiczną, indywidualne podejście z najnowszymi technikami estetyki lekarskiej pragniemy uzyskać wymagany przez pacjenta efekt. Dołączając do tego stosowanie najwyższej jakości preparatów z wykwalifikowanym personelem zapewniamy bezpieczeństwo i komfort zabiegów.

Mezoterapia igłowa

    Mezoterapia igłowa

Zastrzyk energii dla Twojej skóry. Zapraszamy na profesjonalny zabieg w naszym gabinecie w Zielonej Górze.

 Botoks

   Botoks

Pozbądź się lwiej zmarszczki, kurzych łapek i zmarszczek poprzecznych na czole w 15 minut! Botoks w Zielonej Górze wykonacie Państwo w naszym gabinecie medycyny estetycznej.

Powiększanie ust

    Powiększanie ust

Piękne, nawilżone i pełne usta, bez bólu. Zapraszamy do naszego gabinetu w Zielonej Górze.

  

DERMA CLINIC Medycyna Estetyczna
ul. Botaniczna 5
65-364 Zielona Góra

 

Rejestracja

Pn - Pt

9 - 18

tel. +48 661 109 321

info@ebolf.pl

 

© eBolf | tanie strony internetowe dogo.pl